Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. 

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

AmiNet s.r.o.
696 71 Blatnice pod Sv. Antonínkem 119
tel: +420 605 271 393
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


17. 10. 2017 | Ostatní

Ronic je jiný než ostatní kuchyňské roboty - Ronic je jen jeden!

Co může být tak zvláštního na kuchyňském robotu? Všechny kuchyňské roboty sekají, šlehají, mixují, prostě zpracovávají potraviny! Máte pravdu. Existují však podstatné rozdíly! Základní znaky, které podstatně rozhodují o rozmanitosti možného používání, životnosti přístroje a kvalitě zpracovaných výsledků! Proto není kuchyňský robot jako kuchyňský robot! 

Ronic - kuchyňský robot, který za Vás vyřídí pracné a časově náročné práce snadno a během několika vteřin. Ne nadarmo se těmto přístrojům začalo říkat "vteřinový stroj". Budete mít více času nejen pro Vaši rodinu, ale i pro Vás samé! Konečně můžete připravovat pokrmy, které jsou časově náročné a pracné!

Ronic se zcela určitě stane nejen denně používaným přístrojem ve Vaší kuchyni, ale i Vašim nerozlučným přítelem a pomocníkem.

Ronic zvládne během chvilky: sekání, míchání,  mixování, hnětení, šlehání, mletí masa, strouhání, krájení, pasírování, mletí, drcení, přípravu chutných polévek, zmrzlin, šťáv z celého ovoce, krémů, těst, omáček, dětské výživy, dietních jídel, plnohodnotné výživy a mnohem více - např. kynuté těsto do 1 minuty. záleží jen a jen na vaši fantazii. S Ronicem se vám práce v kuchyni stane radostí.

Jistě jste si už mnohokrát říkali:
Kdyby tak byl vyroben jednoduchý a rychlý pomocník, který by usnadnil vaření a pečení? Robot, který by toho uměl více než ostatní, byl by navíc spolehlivý, multifunkční, dal se postavit na kuchyňskou linku, nezabíral moc místa a byl okamžitě, bez zdlouhavého sestavování, připraven k použití. Pokud patříte mezi ty, kteří si toto alespoň jednou řekli, pak je především Vám určen kuchyňský robot RONIC. A brzy jistě pochopíte, proč se pro něj rozhodly zákazníci po celém světě.

Ovládání je velmi jednoduché:
Konstrukce přístroje zaručuje dokonale jemné zpracování veškerých potravin.Pro vyloučení poranění a záruku absolutně bezpečného provozu je RONIC vybaven dvojitým bezpečnostním vypínačem. Jen tehdy, je-li miska správně nasazena na motorovou jednotku a uzavřena víkem, může být motor uveden do provozu. A nebyl by to RONIC, aby nemyslel na Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich nejbližších!

Asi se Vám už stalo, že miska zapáchá po předchozím jídle, které jste v ní posledně připravovali. Chcete na slavnostní chvíli našlehat šlehačku do kávy, ale nakonec je vše cítit rybí pomazánkou, kterou si před chvílí připravil Váš manžel.To už se nestane! Miska a víko našeho RONICU jsou vyrobeny z hygienického a nárazuvzdorného macrolonu. Tento materiál nepřenáší žádné pachy a vyrovnává se s vysokými rozdíly teplot, je odolný proti nárazům a úderům a umožňuje díky průhlednosti stálou kontrolu výsledků během zpracování.

Tři světové patenty
To je RONIC. Kónické dno a tři osy řezu navzájem se křížící Vám umožňuje dokonale jemné zpracování. Nakloněná základna je geniální a revoluční myšlenkou. Potřebujete zpracovat velmi malé množství surovin. Žádný problém. S Ronicem zapracujete 1,5 kg těžkého těsta, ale také třeba kávovou lžičku šlehačky do odpolední kávy.

Přejete si připravovat časově náročné pokrmy rychle a snadno, aniž by ztratily původní cenné živiny, přejete si mít u sebe konečně pomocníka, který zastane všechny práce, na které bylo dříve zapotřebí pomocníků několik? S přístrojem RONIC brzy zjistíte, že jste do rukou nedostali jen nějaký obyčejný kuchyňský robot.

 

 


A čím je tedy RONIC tak výjimečný?
Profesionální asynchronní vysoce účinný motor má výkon navíc při stálém počtu otáček a vyvíjení síly dává konstantní výsledky zpracování, což umožňuje rovnoměrný výkon po celou dobu. V motoru je dále zabudovaný systém Direct Drive (pro gastronomii velmi žádoucí), který pohání všechny násady přímo – to znamená bez přepínání hnacího soustrojí. Jejich přednost: síly vyvíjí přímo na základě výkonu motoru. Motor běží bez hnacího soustrojí klidněji a podstatně tišeji. Nestane se Vám tedy jako u tradičních levných kuchyňských motorů, že byste jej museli často opravovat, že by byl hlučný nebo nevýkonný.

Design celého přístroje a jednotlivých dílů příslušenství, použité materiály a komponenty, zpracování a veškeré vybavení mají vysokou úroveň a odpovídají požadavkům náročných profesionálních kuchařů. Poznejte i Vy, že RONIC je rozumnou investicí do budoucnosti. S Ronicem jednoduše vlastníte kuchyňský robot, který za Vás vyřídí dříve pracné a časově náročné práce snadno a během několika vteřin. Zůstane více času pro Vaši rodinu a pro Vás samé! A konečně můžete připravovat i pokrmy, které jste chtěli vždycky vyzkoušet, ale které byly časově náročné a pracné! Uvidíte, jak se Váš RONIC stane nejen denně používaným zařízením ve Vaší kuchyni, ale i stálou součástí ve Vašem životě!


Kynuté těsto do 30 vteřin

Jsem laik, co se týká kuchyně, ale vím, že dokonale vypracované těsto je jedna z nejvíce namáhavých činností v kuchyni. Každá hospodyňka je právem pyšná na své cukrářské umění, ale co naplat je to námaha. Myslím, že přinejmenším každá druhá si posteskne: „ A to ještě ten můj chlap hartusí, že je v kuchyni nepořádek a diví se, když mi není moc do smíchu. Příprava jednoho druhu těsta v průměru obnáší 5 – 15 min. tvrdé, namáhavé práce. Je přece nutné těsto dokonale promísit a zapracovat vzduch, aby nám dobře vykynulo a bylo pěkně načechrané a lehké.

Od této práce nám v dnešní době může pomoci mnoho kuchyňských robotů. Je mnoho přístrojů, které nám ušetří fyzickou námahu. Ne však čas. Při ručním vypracovávání těsta, obzvlášť kynutého, je důležité zapracovat co nejvíce vzduchu. Proto se pohybuje vařečkou okolo stěny mísy, tedy do kruhu. Tento pohyb však nestačí, a proto je nutné jednou za čas změnit směr. Vařečkou od stěny mísy na střed.
K tomuto účelu byl zkonstruován kuchyňský robot Ronic. Jeho pracovní nádoba má kónické dno a je nakloněná mimo osu. Běžné přístroje mají dno rovné a suroviny se pohybují jen kolem osy. V praxi to znamená, že jakákoliv surovina se v Ronicu pohybuje dvěma směry. Kolem osy a také kolmo po stěně pracovní mísy na horu a po ose dolů. Tím je dosaženo přesně toho co potřebujete pro dokonalé vypracování jakéhokoliv těsta. Těsto, které Vám ručně trvalo 15 min, zvládne Ronic za 30 sekund a bez námahy.

Malé množství čehokoliv…
Pro roboty většinou není problém zpracovat větší množství suroviny, ale mnoho z nich si neporadí s množstvím malým. Surovina se dostane pod nůž a ten se točí nad ní, ale nezpracovává ji. RONIC je schopný zvládnout i miniaturní množství díky nakloněné míse a speciálnímu tvaru nože. Např. snítku zelené petržele, kousek rohlíku na strouhanku, 10 dg. masa na karbanátek, těsto na jeden knedlík atd.
 
Použitý nástroj: rotační nůž

Strouhanka z měkkého rohlíku.
Při výrobě strouhanky používáme v RONICu opět rotační nůž. Tento způsob má několik výhod. Tímto způsobemzpracujeme rohlík naprosto beze zbytku.Pokud si vyrobíme strouhanku s měkkého rohlíku, je pro naše zažívání zdravější i oblíbený řízeček.:-) Strouhanka totiž tolik nesaje omastek. Rovněž si sami určíme, jaká hrubost nám nejlépe vyhovuje. Strouhanku si vyrobíme jemnou jako práškový cukr a nebo naopak hrubou. Záleží jen na našem rozhodnutí. Při strouhání tvrdých rohlíků struhadlem nám odpadává tvrdá kůrka a zůstávají konce rohlíků. Nelze pracovat beze zbytku, strouhanka padá všude okolo. Strouhanka má hrubost dle velikosti otvorů na struhadle.
 
 


Koktejly

Blíží se vaše rodinné oslavy. Do víru tance a zábavy přijde jistě vhod několik dobrých nápojů na osvěžení. Zkuste je letos připravit jinak. Koktejly překvapí a právě máte příležitost se blýsknout několika výbornými nápady. Jsou sice jinak časově náročnější, ale pokud k jejich zhotovení zvolíte kuchyňský robot Ronic, ušetříte si práci nejen s jejich přípravou, ale i s následným úklidem.
Ronic pracuje rychle a spolehlivě, jeho obsluha je velmi jednoduchá. Do jednotlivých nástavců můžete přímo vkládat dané suroviny jednu po druhé. Tím ušetříte spoustu času a jiného nádobí. Prožijte oslavy Nového roku v klidu a bez zbytečných stresů v kuchyni. Ronic je dobrý pomocník na oslavy. Můžete v něm vykouzlit nápoje pro děti i dospělé. Fantazii se meze nekladou. Pro inspiraci přinášíme několik receptů na osvěžující nápoje. Můžete přidat i své další nápady!


Jablkový koktejl

300g jablek (oloupaných a odjadřincovaných), 1 citron, 1l mléka, 100g cukru, led.
Mléko vlijeme do mixeru, přidáme kousky dobře omyté citrónové kůry a očištěná pokrájená jablka, která pokapeme citrónovou šťávou. Podle chuti osladíme a mixujeme, dokud nápoj nezpění. Koktejl podáváme chlazený kostkou ledu.

Bloody Mary
4 cl vodky, 6 cl rajčatové šťávy, 1 lžička citrónové šťávy, worcestrová omáčka, tabasco, špetka soli, pepř.
V odšťávovači připravíme rajčatovou a citronovou šťávu. Do mixeru dáme několik kostek ledu, přidáme odměřené suroviny a důkladně rozšleháme. Nalijeme s ledem do připravených pohárů.

Pomerančový koktejl
Šťáva ze 2 pomerančů, lžíce medu, 1 lžíce šlehačky, 0,5 dl whisky, nastrouhané mandle.
Na odšťavovači připravíme šťávu ze 2 pomerančů, mandle spaříme a nastrouháme na jemno. Šťávu ohřejeme, do ní vmícháme lžíci medu. Směs nalijeme do sklenice, dolijeme whisky a přidáme 1 plnou lžíci šlehačky. Posypeme nastrouhanými mandlemi a podáváme. 
 
Dobrou chuť a šťastné oslavy!