Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Zdraví v ohrožení (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Zdraví v ohrožení (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)
4463Kód:

Knihy

Výrobce:
1-5 dnůDostupnost:
227  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
O produktu

Zdraví v ohrožení (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Kniha Zdraví v ohrožení přináší velmi hořkou pravdu o průmyslově vyráběném rafinovaném cukru. Je určena lidem, kteří chtějí poznat všechny neblahé důsledky jeho konzumace, zbavit se svojí závislosti na něm a doslova tak zachránit svoje ohrožené zdraví. Stejně tak je velmi užitečná pro nemocné i lidi, kteří po léta bezúspěšně bojují s nadváhou a únavou.Popis

MUDr. Josef Jonáš napsal společně s publicistou a spisovatelem Jiřím Kuchařem knihu, jejíž téma je více než zajímavé. Kniha s názvem Zdraví v ohrožení s podtitulem Hořká pravda o sladkém cukru pojednává o škodlivých účincích cukru, světem milované dobroty, a rozhodně si nebere žádné servítky.

Na základě desítek vědeckých studií z celého světa a dlouholeté bohaté praxe MUDr. Josefa Jonáše ukazuje, že rafinovaný cukr je viníkem celé řady problémů od akné, zubního kazu, cukrovky, ztučnění jater, infarktu myokardu, gynekologických potíží a osteoporózy až po nádorová onemocnění a mozková poškození, včetně chronického nedostatku vitamínů a důležitých minerálů.

Kromě varování nabízí především řešení, jak se zbavit cukerné závislosti a jak lze průmyslový cukr v jídelníčku nahradit. Nepochybně budete překvapeni bohatostí přírodních látek, které vám mohou posloužit jako cenná životní inspirace. Tato mimořádná a svého druhu naprosto ojedinělá publikace přináší i jednoduchá, a přitom účinná stravovací doporučení, která mohou netušeným způsobem upevnit vaše zdraví.

Úryvek z úvodu:

Nevědomost hříchu nečiní, chlácholí nás staré české přísloví. V tomto případě se však mýlí. I když si člověk není vědom toho, že má cukr z dlouhodobého hlediska pro jeho tělo zhoubné následky, nemění to nic na skutečnosti, že mu prostě škodí. Nevědomost tedy v tomto případě hříchu činí.

Krédem této knihy je zenové pravidlo: Nikdy není pozdě. Můžete začít okamžitě žít bez kvant průmyslově vyráběného cukru - pokud nebudete pohodlní a lhostejní. Doufáme, že vám následující stránky pomohou otevřít oči co nejvíc a že vás po jejich přečtení lenost i lhostejnost rychle přejdou.

Počet stran: 239

Rozměry: 150 x 210

Vazba: vázanáDalší sdělení

V naší nabídce naleznete také další knihy MUDr. Josefa Jonáše.Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen