Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Solné lampy

 

Pozitivní efekt solných lamp na naše prostředí

Kompletní nabídka solných lamp je zde ...


V dnešní době na začátku 21. století si můžeme stěží, pokud vůbec, představit život bez elektrických zařízení. Elektrická zařízení nám usnadňují práci v kancelářích, v domovech i v dalších pracovních procesech. Avšak často zapomínáme na to, že tyto zařízení jsou zdrojem škodlivých pozitivních iontů, které se také někdy nazývají elektrický smog. Škodlivý efekt elektrického smogu, vyplývající z koncentrace pozitivních iontů, zhoršuje kvalitu vzduchu a co více negativně ovlivňuje naši fyzickou a psychickou rovnováhu.
Zdroje, které vyzařují nejvíce škodlivých pozitivních iontů:

- Monitory počítačů
- Televizory a rádiové přijímače
- Elektrické přímotopy a ohřívače
- Sušiče vlasů, vysavače, mikrovlnné trouby atd.
- Tabákový kouř

Někteří vědci tvrdí, že minimální množství negativních iontů ve vzduchu akceptovatelné člověkem je okolo 1000 - 1500/cm3. V uzavřené místnosti, kde pracuje několik lidí dohromady, klesá množství negativních iontů až na hranici 200/cm3. Pozitivní efekt negativních iontů můžete pozorovat, pokud navštívíte solné doly, přímořskou oblast nebo se projdete po bouři. Nyní víte, jak důležité je snižování elektrického smogu na minimum v místnostech, ve kterých pracujete nebo pobýváte.

Nejlevnější a nejjednodušší cesta jak bojovat proti elektrickému smogu je pravidelné větrání prostoru, kde se vyskytuje několik lidí pohromadě nebo kde se nachází několik elektrických zařízení. Můžete také použít ionizátory vzduchu, které jsou ale bohužel dost drahé.

Proti elektrickému smogu Vám nabízíme SOLNÉ LAMPY vyrobené z Himálajských solných krystalů . Solná lampa je přírodní ionizátor, který efektivně uvolňuje negativní ionty. Efekt ionizace vzduchu pomocí soli pochází z fyzických a chemických vlastností soli, který byl objeven před mnoha lety. Účinek ionizace solné lampy se zvyšuje zahřátím solného krystalu, pomocí žárovky umístěné uvnitř lampy nebo čajové svíčky. Výsledný efekt ionizace je zlepšení kvality našeho prostředí a ovzduší.
Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeutové a homeopatové doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie). Jejich zklidňující světlo pomáhá neurotickým osobám a lidem trpícím nespavostí. Solné lampy jsou také oceňovány znalci Feng Shui.
 
Všechny naše solné lampy jsou překrásné a ručně opracované, a proto každá lampa je unikát a zaručujeme Vám, že nenajdete žádné dvě stejné solné lampy. Solné lampy navozují příjemnou atmosféru a působí příjemně na fyzickou i psychickou stránku člověka. Proto doporučujeme všem, kteří mají zájem o zlepšení prostředí, ve který tráví svůj čas, aby si pořídili solnou lampu, kterou můžou umístit do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů, monitorů a rádiových příjmačů.


Návod na výběr solné lampy
Tabulka pro výběr solné lampy podle velikosti plochy (m2)

Množství negativních iontů vyzařovaných solnou lampou závisí na její velikosti. Jestli si nejste jisti, kterou solnou lampu si máte vybrat, použijte prosím následující tabulku.Váha lampy Velikost plochy v m2

0.5 - 1 kg do 5

2 - 3 kg do 10

4 - 6 kg do 15

7 - 10 kg do 20

18 - 25 kg do 30
 


Přirozeně, že čím větší lampa nebo více lamp v jedné místnosti tím více dochází k uvolňování negativních iontů do prostoru. Pro pokrytí většího prostoru se samozřejmě může použít více lamp současně.
 
 
Test na solných krystalech
Na solných krystalech, které dodáváme na náš trh, byl proveden test uznávanou odbornicí Dipl. Ing. N. Kempe, která pracuje pro IBBU (Institut für Biosensorik und Bioenergetische Umweltforschung - Institut pro biosenzonriku a bioenergetický výzkum životního prostředí).
PRVNÍ VÝSLEDKY TESTŮ SE SOLNÝMI LAMPAMI
Při pokusu s přístrojem "Iontometr MGK 01" (firma Schomann) byl zahájen výzkum, zda se pomocí našich solných lamp může změnit klima v místnosti vzhledem k aniontům. O vlivu iontů a jejich biologickém působení existuje mnoho prací. Je známo, že anionty vyvolávají prospěšné účinky. Výzkumy též prokázaly, že malé a střední ionty (právě ty se měří tímto přístrojem) jsou nejúčinnější. 14.6. 2002 byly v laboratoři naměřeny následující koncentraci iontů na cm3 :

Měření iontů při funkci solné lampy ve srovnání:
  Střední koncentrace iontů-(anionty/cm3)

Výchozí stav-lampa mimo provoz

250

Solná lampa z Rakouska se svíčkou

46 200

Solná lampa z Himálaje se svíčkou

309 000


Tady vidíme, že solné lampy mohou být obrovskou pomocí pro sanaci místností
(Překladatel dodává: místností s počítačem nebo s TV)
Diplom. ing. Dr. N. Kempe

Komentář:
Při výchozím stavu v laboratoři byla střední koncentrace iontů 250 blahodárných aniontů na cm3. Se solnou lampou z Himálaje stoupla koncentrace iontů na 309 000 iontů na cm3. V rozhovoru nám řekla pí doktorka Kempe vedoucí renomovaného institutu pro biosenzoriku a bioenergetický výzkum životního prostředí: "Máte s velkým rozdílem nejlepší soli, jaké jsem kdy testovala."


Časté otázky

Lampy ze solných krystalů šíří příjemné atmosférické světlo. Harmonické tóny barev působí blahodárně a příznivě na tělo i duši. Solné lampy a zejména solné svícny na čajové svíčky šíří životodárné ionty, zvláště pak jsou-li zapnuté. Tak prokazatelně zlepšují klima v místnosti a oživují atmosféru, jakou pociťujeme například v blízkosti vodopádu či u moře. Proto jsou solné krystaly doporučované od expertů Feng-Shui pro veškeré obytné a pracovní prostory.

Z ČEHO JSOU?
Solné lampy a čajové svícny jsou přírodním produktem z kamenné soli, která vznikla před miliony let vysycháním moří. Podmínkami uvnitř Země se vytvořily krystaly, které propůjčují kamenné soli její charakteristický vzhled. Naše lampy jsou ručně vysekány nebo vysoustruženy a vyleštěny z krystalů starých asi 250 milionů let.

JAK VZNIKAJÍ ONY KRÁSNÉ BAREVNÉ TÓNY LAMP ZE SOLNÝCH KRYSTALŮ?
Onen nádherný vzhled krystalů vytvářejí přírodní látky obsažené v kamenné soli. Tak například železo způsobuje načervenalé zabarvení nebo mangan zbarvení žluto-oranžové. Naše lampy mají rozmanité živé žilkování.

JAK VELKÁ MUSÍ BÝT SOLNÁ LAMPA, ABY SE DOSÁHLO ŽÁDOUCÍHO ÚČINKU?
Pro místnost o 15 m2 je zapotřebí lampy o váze asi 6 kg, pro místnost o 20 m2 je zapotřebí váha asi 10 kg, aby bylo dosaženo optimálního účinku. Můžete použít také několik menších lamp nebo svícnů, které mají dohromady odpovídající váhu. Pro výběr správné lampy použijte tabulku.

NA CO JE TŘEBA DÁT POZOR?
Solné lampy jsou určeny pro vnitřní prostory (interiéry). Proto prosím skladujte lampy v suchu, protože sůl jak známo přijímá vlhkost. Za normálních podmínek v bytě nevznikají žádné problémy a kromě toho se sůl vysušuje teplem lampy.

PROČ JSOU SOLNÉ LAMPY TAK ŽÁDANÉ?
Naše solné lampy jsou původní, přírodní, nádherné unikáty. Protože jsou vyráběny v Pákistánu podle vysokých měřítek na kvalitu, máme velký výběr znamenitých solných lamp za příznivé ceny.

Kompletní nabídka solných lamp je zde ...Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen