Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Podmínky pro slovenské zákazníky

Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci Slovenské republiky

Všechny zásilky jsou expedovány Českou poštou a následně až na místo určení Slovenskou poštou.
Cena objednávky (bez dopravy) musí být minimálně 500,-Kč vč. DPH - chráníme tím Vaše peněženky.

Platba probíhá zásadně BANKOU předem

Cena dopravného a balného   ..................... 300,- Kč
Neplatí zde poštovné zdarma při nákupu nad 2.000,-Kč.
Zboží se expeduje po připsání příslušné částky na náš účet. Veškeré bankovní poplatky hradí kupující !!!!
Při zadávání příkazu si ověřte, že přesně ta částka, která je uvedena na faktuře bude připsána na účet dodavatele. Pokud tomu tak nebude, budete vyzváni k doplacení příslušné částky.

!!! Po odeslání objednávky NIC NEPLAŤTE a vyčkejte na potvrzení dostupnosti zboží, které Vám bude zasláno na Váš e-mail do 24 hodin od objednání (v pracovní dny) !!!
Současně Vám zašleme podklady k platbě v Eurech pro platbu v rámci Slovenska na náš slovenský účet vedený u Poštové banky.

V případě nedodržení výše uvedených ustanovení a následnému příp. vracení uhrazené částky na Váš účet, popř. doplacení částky na účet dodavatele, hradíte jako odběratel veškeré bankovní poplatky s platbou spojené.


Jesliže u nás jednou nakoupíte, přiřadíme Vám trvalou 3% slevu na všechny Vaše budoucí nákupy.
Po zaplacení prvního objednaného zboží Vám bude přidělena sleva 3% na veškeré zboží, které nabízíme v našem obchodě a které si kdy u nás v budoucnu zakoupíte (vyjímku tvoří zboží s cenou nižší než 100,- Kč bez DPH, příslušenství a produkty na které, z určitých důvodů, není možné uplatnit další slevu).

Po vstupu do internetového obchodu se přihlásite (vpravo nahoře), tím se veškeré ceny v shopu přepočtou a na stránkách uvidíte VAŠE ceny se slevou.


Dodací lhůta je 3-10 dnů podle povahy zboží a jeho stavu na skladě. V případě, že dodávka zboží by měla být delší, budeme Vás o tomto informovat. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.

V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! 

Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že tato splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.

Jak je to s DPH ?
Zboží je do Slovenské republiky dodáno za ceny v Kč s DPH.

Pokud má být dodávka zboží uskutečněna bez DPH, je nezbytně nutné splnit následující podmínky:

1.
 při objednání zboží musíte napsat do poznámky, že chcete dodat zboží za cenu bez DPH, popř. musíte tuto skutečnost ihned poslat na e-mail uctarna(zavináč)prirodnileciva.cz !!!
2. ve Vaší registraci musíte uvést své DIČ (bez uvedení proběhne expedice vždy za cenu s DPH)
3. je nutné správnost DIČ doložit kopií registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku zasláním v digitální podobě na náš e-mail
uctarna(zavináč)prirodnileciva.cz.

Nesplněním kterékoliv z podmínek není možná expedice za ceny bez DPH (a je provedena expedice za plnou cenu s DPH). Při případném vracení DPH platí kupující veškeré bankovní poplatky spojené s touto transakcí.


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen