Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti (Patrizia Pfisterová)

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti (Patrizia Pfisterová)
3866Kód:

Knihy

Výrobce:
1-5 dnůDostupnost:
135  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
O produktu

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti (Patrizia Pfisterová)

V knize Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti vám autorka na základě vlastních zkušeností radí, jak se zbavit řady zdravotních potíží, které jí samotnou kdysi znesnadňovaly život a ubíraly mu na kvalitě. Přesvědčí vás, že téměř všechna onemocnění se dají léčit, pokud si člověk osvojí nový životní styl a setrvá u něho. Naučí vás znovu obnovit rovnováhu kyselých a zásaditých látek ve vašem těle a vážit si jeho předností. Rady, které nabízí, může využít každý a vést díky nim zdravý a dlouhý život.

Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí. Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími projevy překyselení. Jakmile z těla vyplavíte škodlivé látky, potíže zmizí samy od sebe.Popis

Úryvek z úvodu:

Toto není vědecké pojednání, a proto také nevznáší nárok na vědeckost. Ve svých 38 letech jsem si prostě udělala zdravotní bilanci, která mě vyděsila. Jelikož jsem zodpovědná nejen za vlastní tělo, ale i za zdravotní stav svých dětí, pokoušela jsem se dopídit toho, proč se už v tomto věku potýkám s tolika příznaky stáří a těžkostmi, které, pokud bych proti nim nic nepodnikla, by mohly vést k vážnému onemocnění. Přesněji řečeno - už jsem byla vážně nemocná, aniž bych si to připouštěla.

(...)

Knížka, kterou teď držíte v ruce, je tedy zprávou o mé zkušenosti s konceptem vedoucím k uzdravení všech nevítaných jevů, které mi znesnadňovaly život. Dnes, ve svých 40 letech, se cítím výrazně svěžejší, mladší, vitálnější, než když mi bylo třicet. A myslím, že je to na mně i vidět.

O tom, co jsem se v posledních dvou letech naučila a potom také uskutečňovala, se dočtete právě zde. Tipy, které vám nabízím, může použít každý z vás. U vážných onemocnění byste se však měli nejprve poradit s lékařem, který se zabývá překyselením organismu. Bohužel takových je dosud velmi málo.

(...)

Máte-li podobná trápení, a já se klidně vsadím, že některá z nich určitě máte, čtěte bezpodmínečně dál, neboť se dozvíte, odkud se berou, a především, co proti nim můžete dělat.

Počet stran: 96

Rozměry: 250 x 130 mm

Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen