Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Očkování, farmaceutické loby

Zdravotní tvrzení nutí našince znovu ke
10.06.2016
V Česku se objevil nový fenomén a postarali se o něj evropští legislativci. Ti totiž přišli s pojmem „zdravotní tvrzení“, pod nímž se neskrývá nic jiného, než vcelku nenápadná, za to však důležitá hra se slovíčky, která znevýhodňuje všechny mimo oficiální medicínské kruhy, kteří informují o účincích nabízených preparátů prospěšných lidskému zdraví...


Šokující slova lékařky: Děsivá neznalost, zamlčování negativních účinků vakcín, tlak farmaceutických firem...
18.06.2015
Pediatrům jsou předkládány dezinformace o nežádoucích účincích vakcín. Děje se tak pod tlakem farmaceutických firem. V uherskohradišťském kině Hvězda o tom v pátek hovořila MUDr. Ludmila Eleková, kterou pacienti nedávno zvolili lékařkou roku. Před asi stovkou posluchačů zpochybnila také účinnost očkovávání, jehož přínos k ústupu nemocí je prý minimální. Za vymýcení chorob totiž podle ní vděčíme úplně něčemu jinému.

Očkování jako záminka pro další omezování svobody občanů
08.01.2015

Vláda ČR připravila návrh zákona, který zpřísňuje povinnosti dětských zařízení včetně dětských skupin vzhledem k očkování dětí. Organizace nebudou moci poskytovat své služby dětem, které nebudou očkovány dle požadavků ministerstva zdravotnictví. Organizátorům škol v přírodě, táborů a dalších zotavovacích akcí hrozí pokuta 100.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte, mateřským školám, provozovatelům dětských skupin hrozí pokuta 500.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte.
 


Chcete vědět, co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!
22.07.2014
V nekonečné řadě zákazů pod maskou „ochrany zákazníků“ přibyl další zcela šokující. Už nesmíme vědět, k čemu slouží léčivé byliny! Bohumil Jukl ve svém příspěvku reaguje na šokující fakt, že legislativa EU jako obvykle zcela potichu zavedla pro léčivé rostliny „regulaci“, která je vyjmula z „režimu potravin“. Jinými slovy, pokud léčivá bylina neprojde klinickými zkouškami, nesmí se při jejím prodeji uvádět, k jakému léčení je vhodná...


Kauza zákaz alternativní medicíny
08.10.2014
Zatím došlo k uzavření dvou ordinací homeopatů s odkazem na Zákon o zdravotní péči. Ten je samozřejmě schválen již nějakou dobu, ovšem dochází průběžně k novelizacím a výkladovým směrnicím a v tom je právě ta novinka a právní podklad útoku ministerských úředníků. K uzavření ordinací homeopatů došlo zřejmě na základě udání, což je však spekulace...Ve zdravotnictví už dávno nejde o pacienta, ale o prachy
25.04.2014

Sedím v příjemném prostředí zastrčené kavárny nad vonícím šálkem kávy. Naproti mně sedí mile se usmívající půvabná žena. Říkejme jí třeba Věra.
Po krátké přátelské konverzaci o dětech, přátelích a domácích mazlíčcích sklouzne náš rozhovor ke zdravotnictví. Věra je profesí lékařka. A protože mě po chvíli jejího vyprávění začíná naskakovat husí kůže, dovolím si některé její poznatky z nekalých zdravotnických praktik ocitovat.
 


Farmaceutické firmy šíří lži o působení léků se statinem
09.04.2014
Producenti léků se nám snaží namlouvat, že léky na bázi účinné látky statin už ochránily milióny lidí před infarktem nebo mrtvicí. Nedávná studie, publikovaná v the British Medical Journal, ovšem poukazuje na naprosto opačnou skutečnost: na každý jeden případ takové prevence připadají téměř dva jiné případy, kdy lidé začnou trpět poškozením ledvin, šedým zákalem nebo extrémním oslabením svalstva, které jim způsobilo pravidelné užívání léků z této skupiny.

Nežádoucí účinky vakcíny proti rakovině děložního čípku jsou vážné
06.03.2014
„Představitelé zdravotnického establishmentu i poslanci neznají nebo vědomě přehlížejí skutečnost,“ říká prof. Anna Strunecká o záměru hradit stále ještě nedostatečně vyzkoušené vakcíny. Politici navrhují, aby rodiče dívek ve věku 13 až 14 let nemuseli platit za vakcínu, která by je měla ochránit před viry, jež vyvolávají rakovinu děložního čípku.


Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy
02.01.2014
Dobrý den pane Virapen. V popisu Vaší knihy se uvádí, že jste strávil dlouhé roky působením ve farmaceutickém průmyslu. Ano přesně tak. Bylo to dlouhých 35 let. Pracoval jsem pro několik velkých společností. Začínal jsem jako obchodní zástupce, ale postupně jsem si vyzkoušel všechny oddělení. Chtěl jsem se naučit co nejvíce a byl jsem úspěšný.

Tichý zabiják E621 - Glutaman sodný
20.11.2013
Hydrolyzovaný protein, glutaman sodný, MSG je jedním z nejnebezpečnějších umělých potravinářských přísad. Je-li na výrobku napsáno „chuť identická s přírodní“, jedná se o E621 a E631, v cizině se označuje jako MSG. Jedná se o deriváty kyseliny glutamové, která je obsažena ve všech bílkovinových přírodních potravinách, nejvíce pak v řasách Cambu. E631 - inosinát sodný, tj. sůl kyseliny glutamové, se používá jako součást koření v rychlém občerstvení. Glutaman sodný byl představen na počátku 50. let jako zázračná látka zvýrazňující chuť, jejímž účelem je učinit jídlo chutnější a přitažlivější.


Lékařka: Očkování způsobuje alergie, astma a autismus. A děti i zabíjí
06.08.2013
Ludmila Eleková má ordinaci pro dospělé, ale chodí za ní i matky s dětmi. Chtějí poradit s vedlejšími účinky očkování, o které se lékařka intenzivně zajímá. Jaké jsou? A proč tato žena vůči vakcinaci nešetří kritikou? 


Jsou vakcíny proti
08.07.2013
Problematikou nedostatečné účinnosti HPV vakcín, které proklamují záruku ochrany před rakovinou děložního čípku, se zabývám v Době jedové, v Době jedové 2 i ve Varovných signálech očkování. To proto, že považuji za mimořádně důležité upozornit matky dospívajících dívek a mladé ženy na možné nežádoucí účinky (NÚ) jak vakcíny Silgard, tak vakcíny Cervarix. Tam čtenáři najdou i bližší vysvětlení zkratek a některých pojmů z tohoto článku.
<
Vakcinační podvod: černý kašel se více vyskytuje u očkovaných dětí
02.07.2013
NaturalNews již několik let hájí názor, že mnoho vakcín ve skutečnosti způsobuje infekční nemoci, kterým údajně zabraňují. Například vakcíny proti spalničkám ve skutečnosti způsobují spalničky. A vakcíny proti chřipce naopak zvyšují náchylnost na chřipku.Kauza: Hormonální antikoncepce
12.06.2013
Hormonální antikoncepce patří k velice diskutovaným tématům. Jedni ji odsuzují, jiní bez ní neudělají ani krok. A obě skupiny mají v něčem pravdu. Hormonální antikoncepce z dlouhodobého hlediska může přispět ke vzniku rakoviny děložního čípku a kardiovaskulárních chorob. Na druhou stranu dokáže zabránit nechtěnému těhotenství, které mívá na ženu i plod mnohem katastrofálnější dopady než samotné užívání antikoncepce.


Očkování dětí - více škody než užitku
03.06.2013
Probíhající německá studie, která porovnává poměr výskytu nemocí mezi očkovanými a neočkovanými dětmi, poukazuje na dost jasný nepoměr mezi těmito dvěma skupinami, alespoň co se nemocnosti týče.


Skutečná historie: infekční nemoci ve 20.století nebyly zastaveny vakcínami
24.04.2013
Běžný mylný názor o vakcínách se nám snaží namluvit, že tyto byly primárně důvodem rapidního a trvalého poklesu četnosti infekčních onemocnění v první polovině 20. století. Nestranný pohled na statistiky ale ukazuje, že nemoci, jako je dětská obrna, břišní tyfus, spalničky nebo tuberkulóza, už byly na výrazném ústupu dávno předtím, než vznikly vakcíny. Skutečnou příčinou tohoto jevu bylo spíše zlepšení hygieny a stravování.


Ibalgin - pomsta růžového štěstí
23.05.2013
Růžový zázrak, kavalír, růžové blaho, lentilka, brufátko, ibáček, záchranné kolečko. Snad pro žádný jiný lék nevynalezla lidová slovesnost tolik něžných názvů, nikde jinde se lidé nesjíždějí po růžové tolik jako v Česku. Ibalgin, univerzální lék, neodmyslitelná součást rodinných lékárniček, ale i ženských kabelek. Jenže ta roztomilá růžová pilulka není zdaleka tak nevinná, jak se zdá.

<
Rozhovor s doktorem Russellem Blaylockem o devastujícím efektu glutamanu sodného, aspartamu a excitotoxinů (3.část)
19.03.2013
Mike: Mám praktickou otázku, nad kterou přemýšlím v podstatě již 8 let: Existuje nějaký obranný doplněk stravy, kterým by bylo možné zablokovat vstřebávání glutamanu sodného nebo glutamátu?
Dr. Blaylock: Nemusí jít nevyhnutně o blokaci. Existují ale aminokyseliny, které snižují absorpci kyseliny glutamové.
Mike: O které aminokyseliny se jedná?

Rozhovor s doktorem Russellem Blaylockem o devastujícím efektu glutamanu sodného, aspartamu a excitotoxinů (2.část)
19.03.2013
Dr. Blaylock: Další z věcí, o které často slyšíme, je dětská obezita. Přitom při zkoumání excitotoxicity na zvířatech bylo zjištěno, že tato zvířata značně přibrala na váze. Vláda USA má spoustu velkých plánů, jak kontrolovat příjem uhlovodanů, cereálií a cukru a tak podobně. Tyto věci jsou ale zřejmě důsledkem jiného problému, protože u zvířat, které konzumovaly glutaman sodný, bylo zjištěno, že preferují uhlovodany a cukry před potravou bohatou na proteiny. To byl jeden charakteristický znak tohoto typu obezity. Je pak velice těžké zhubnout cvičením a téměř nemožné zhubnout dietou.

Rozhovor s doktorem Russellem Blaylockem o devastujícím efektu glutamanu sodného, aspartamu a excitotoxinů (1.část)
19.03.2013
Mike: Jsem tady s doktorem Russellem Blaylockem a rád bych se ho zeptal podrobněji na některé věci, na kterých pracuje. Dr. Blaylocku, myslím, že čtenáři mají základní informace o glutamanu sodném i o aspartamu, ale mohl byste nám říct, co jste doposud napsal o excitotoxinech?


Příběh dvou sladidel: aspartamu a stévie
22.02.2013
Již přes dvacet let probíhá v USA tichá válka. Bitevním polem je multimiliardový průmysl na výrobu umělých sladidel. Bojovníky jsou na jedné straně obří agrochemický průmysl a jeho silný spojenec, FDA (Úřad pro potraviny a léčiva), na druhé pak hrstka malých soukromých firem a občanů, kterým není lhostejné jejich vlastní zdraví.

Co nám ukázala pandemie prasečí chřipky v letech 2009/2010
11.01.2013

„Zkušenost a historie nám ukazují, že lidé a vlády se nikdy z dějin nepoučí...“ G.W.F. Hegel

Vývoj názorů na nebezpečí „pandemické“ AH1N1 chřipky jsme společně sledovali od prvních případů této infekční nemoci v Mexiku v březnu 2009. V průběhu našich studií jsme používali jako zdroje informací prestižní odborné časopisy a uznávané učebnice virologie.


Očkované děti onemocní až 5x častěji než děti neočkované
08.01.2013
Podezření těch, co se obávají očkovat své děti, byla znovu potvrzena. Nedávná rozsáhlá studie, porovnávající očkované a neočkované děti, potvrzuje to co i jiné nezávislé průzkumy (nefinancované očkovacím průmyslem).Všechny dokazují, že očkované děti mají 2 až 5 krát víc některých dětských nemocí a alergií ve srovnání s dětmi, které očkované nebyly.

Nadměrná lékařská péče škodí zdraví
22.11.2012
Zdravotnictví je náročná profese. Srovnání platů soudců a lékařů bije do očí. Vůbec se nedivím, že jsou kolegové rozzlobení. Platy lékařů státních nemocnic jsou skutečně ostudné. Hrozby masového odchodu do zahraničí se ale neobávám. Mohl by totiž padnout mýtus o nepostradatelném a všemocném zdravotnictví...
Vakcíny - opatřujte si kompletní informace
11.12.2012
Stále se divíte, proč lékaři nedokáží nalézt příčiny mnoha nemocí? Mimo jiné je to i proto, že jsou zvyklí ignorovat souvislosti mezi nemocemi a vakcinací. U některých nemocí už ale takové souvislosti byly zdokumentovány...
Vakcína proti planým neštovicím a s ní související poškození nervů
29.11.2012
The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS)  - „Systém hlášení nežádoucích příhod vyvolaných očkováním“ je federální organizace, která byla založená americkým Kongresem v roce 1986 za účelem dokumentace nežádoucích reakcí na očkování. Tato organizace obdržela od března 1995 do prosince 1999, tedy v období nepřesahujícím 5 let, téměř 10 000 zpráv týkajících se vakcín proti planým neštovicím. Úřady FDA a CDC (Centers for Disease Control and Prevention – „Centra pro kontrolu a prevenci nemocí“) prozkoumaly 6 574 z nich – ty, které byly doručeny mezi 17. březnem 1995 a 25. červencem 1998.
Warfarin způsobuje vápenatění tepen, vitamin K je naopak uzdravuje
03.12.2012
Bylo prokázáno, že vitamin K nejen že blokuje hromadění dalšího vápníku v tepnách, ale také snižuje již existující usazené množství vápníku o 37%. Vědci z Maastrichtské Univerzity to zveřejnili v magazínu Blood, který je vydáván americkým sdružením hematologů...

Paracetamol z hlediska přírodní medicíny
28.11.2012

Paracetamol je používán ke snižování horečky anebo k utišení bolestí, nejčastěji hlavy nebo pohybového aparátu.

Pokud se v naší  vyskytne dotaz, jakým přírodním prostředkem nahradit Paralen například při bolestech hlavy, vždy odpovídám, že žádným...

Necháte své dcery očkovat? ...!!!
28.11.2012
Fakta o Gardasilu (Silgardu) a Cervarixu
Reklamy v časopisech i billboardech se snaží přesvědčit matky, aby daly své dcery očkovat proti lidskému papiloma viru (HPV), původce rakoviny děložního čípku. Protože se jedná prakticky o jediný typ očkování, který nabízí ochranu před rakovinou, vyvolávají tyto vakcíny veliký zájem lékařů i široké veřejnosti, zejména matek dospívajících dívek...

Úplatky lékařům
01.11.2012
Rádi bychom se s vámi podělili o text, který k nám  dorazil prostřednictvím e-mailu: Pracoval jsem 3 roky pro farmaceutický průmysl jako Medical Representative. Pracoval jsem u 2, z řekněme 5ti největších, farmaceutických společností na světě. Z 500 doktorů, které jsem navštěvoval, si za ty 3 roky nevzalo zájezd (rozuměj kongres) či peníze (rozuměj studii)  asi 5 lékařů...
John Virapen boří mýty farmaceutického průmyslu
01.11.2012
Korupční praktiky ve farmaceutickém průmyslu, jako třeba uplácení lékařů, aby psali lék dané firmy nebo o něm příznivě referovali na seminářích kolegům, odhaluje ve své knize Nežádoucí účinek: Smrt bývalý ředitel velké farmaceutické firmy John Virapen...
Masová psychóza v USA (Jak velké farma firmy dostaly Američany na antipsychotika)
19.10.2012
Stala se Amerika zemí psychotiků? Určitě byste si to mysleli, na základě exploze používání antipsychotik. V r. 2008, s prodeji ve výši přes 14 miliard dolarů, se antipsychotika stala jedinou nejprodávanější terapeutickou skupinou předpisových léčiv ve Spojených státech, která překonala léky používané pro léčbu vysokého cholesterolu a překyselení...
Co je vlastně očkování a jak se během let měnilo
11.10.2012
Podívejme se blíže na očkování samotné. Co je to vlastně očkování? Teorie říká, že je to zavedení malé dávky mrtvého nebo oslabeného mikroorganismu do těla za účelem „tréninku“ imunitního systému...
Vliv očkování na imunitu a nervový systém
11.10.2012
Od začátku očkování existují záznamy o nežádoucích účincích na nervový a imunitní systém. Existuje mnoho hlášených případů nežádoucích reakcí, existují vládní programy odškodnění (jen v některých zemích), v USA jde z ceny každé vakcíny určité procento do fondu odškodnění atd...
Vliv očkování na imunitu a nervový systém - pokračování
11.10.2012
Podívejme se stručně na rozdíly mezi přirozenou a vakcinační imunitou...

Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
11.10.2012
Dlouhodobé podávání warfarinu (chemikálie původně používaná jako jed k likvidaci hlodavců) je typickým obrazem způsobu myšlení v oficiální medicíně. 
Zřejmě nejčastější příčinou mnoha chronických onemocnění - včetně zvýšené srážlivosti krve - je chronické překyselování organismu...
11.10.2012
Očkovat, nebo neočkovat? Je povinné očkování dětí ochranou jejich zdraví, nebo tomu jen tak věříme? Proč jsou děti povinně očkovány proti chorobám, které se u nás vyskytují jen výjimečně, případně se prakticky nepřenáší z člověka na člověka? O tom všem jsme velmi otevřeně mluvili s lékařem, internistou MUDr. Lukášem Dostalem...


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen