Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Krém proti vráskám Trésor Créme (Anti-ageing care) 30 g

Krém proti vráskám Trésor Créme (Anti-ageing care) 30 g
LCH007Kód:

La Chévre

Výrobce:
1-5 dnůDostupnost:
799  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
O produktu

Krém proti vráskám Trésor Créme (Anti-ageing care) 30 g

 

Nová formule s replumping a myorelaxačním efektem, bojující proti projevům stárnutí. Poskytuje pleti optimální podmínky pro obnovu, koriguje problémy vznikající vlivem zevních agresorů. Intenzivně zjemňuje strukturu pleti, která je rozjasněná, zdravá a působí mladistvě.

Hloubková terapie poskytuje pleti optimální podmínky pro obnovu, koriguje problémy vznikající vlivem zevních agresorů, intenzivně zlepšuje strukturu pleti, která je po aplikaci rozjasněná, zdravá a působí mladistvě. Péče tohoto krému je určena pro náročnou ženu, která si chce uchovat mladistvou a zdravou pleť. Efekt se dostaví již po několika týdnech a je cítit i na dotek.

Co Vás přesvědčí...

Redukuje hluboké vrásky vzniklí v důsledku nadměrného a nekontrolovatelného stahování obličejových svalů (myorelaxační účinek) a také omezuje uvolňování kožních neuromediátorů - látek, které mají na kontrakci svalů vliv. Zároveň napomáhá obnovovat trojrozměrnou strukturu kůže, navrací pokožce kyprost (tzv. remodeláž - "replumping effect") a působí na stimulaci složek mezibuněčné hmoty (kolagenu III, glykosaminoglykanů, proteoglykanů). Také účinně působí na faktor kožné soudržnosti - tzv. integriny, čímž pokožku zpevňuje.

Navíc tento krém získal čestné uznání Incheby 2004 za unikátní kombinaci účinných látek kozího mléka, mořských řas, vitamínů a dalších látek prospěšných zralé a citlivé pleti. Oceněno bylo také osobité balení s hygienickým dávkovačem.

Aktivní látky: high-tech extrakty z mořských řas, hydrolizovaná mléčná bílkovina, vitamíny rozpustné v tucích, fosfolipidy a ceramidy v přírodním stavu.

Jak používat: vhodný pro každodenní péči o pleť.

Věková kategorie: vhodné pro intenzivní péči o pleť nad 40 let.

 

krása

O společnosti La Chévre

Přírodní kosmetika na bázi syrovátky a tuku z kozího mléka, vyráběná podle nejnovějších poznatků a zcela originálních českých receptur, jen umocňuje to, co bylo známo už před dvěma tisíci lety.

V porovnání s okrajovou produkcí sprchových gelů, mýdel a tělových mlék v Kanadě a USA na podobném základě, je ucelená řada Kosmetiky CAPRI uplatňující komerční název výrobků La Chévre SymbioNatura (francouzsky koza) jediná na světě.

V přírodním stavu obsahuje kozí mléko (činné látky, propagované známými kosmetickými firmami pod názvy liposomy, ceramidy a AHA kyseliny. Kromě toho je kozí mléko bohaté na minerální látky jako vápník, hořčík, fosfor a draslík a rovněž vitamín A a vitamíny skupiny B. Tuk kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Množstvím fosfolipidů, základní stavební součástí buněčných membrán, se podílí na zvláčnění pokožky a chrání ji před nepříznivými vlivy. Přítomný inositol brání tvorbě kyslíkových radikálů, a tím působí preventivně proti zhoubným nádorům. Je známo, že u pacientů s onkologickým nálezem má kozí mléko příznivé stabilizující účinky. Testy provedenými v zahraničí bylo potvrzeno, že po zařazení kozího mléka do diety pacientů již operovaných se snížilo riziko recidivy rakovinového nádoru.

Syrovátka z kozího mléka je z hlediska uplatnění v kosmetice velmi cennou surovinou. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci kůže, zabraňuje vysušování, zvyšuje prokrvení kůže, a tím i odolnost proti nepříznivým vlivům prostředí. Syrovátka obsahuje selen, který katalyzuje rozklad škodlivých peroxidů, zabraňuje tvorbě volných radikálů a chrání pokožku před UV zářením. Taurin, rovněž přítomný v syrovátce, likviduje volné kyslíkové radikály a je složkou neutralizující toxické látky. Kyselina mléčná a citrónová se aktivně podílejí na prokrvení pokožky, regulaci látkové výměny, zvyšují odolnost kůže a mají hojivé a bakteriostatické účinky. Podporují obnovu kožního ochranného filmu, přispívají ke stabilizaci jeho pH a aktivují regenerační procesy stárnoucí kůže i kůže poškozené narušeným životním prostředím.

Výrobky prošly náročným, i když nepovinným klinickým testováním s vynikajícím výsledkem. „Všechny přípravky kosmetické řady La Chévre SymbioNatura byly dobře snášeny u všech základních typů pleti a nebyla prokázána reakce alergického původu. Významné je, že tuto řadu snášejí i pacienti s atopickým ekzémem. S touto skupinou přichází na náš trh výjimečná kosmetika na zcela nové bázi, uvádí se ve zprávě Laboratoře pro metabolismus a patofyziologii kůže Fakulty všeobecného lékařství UK v Praze.

Přípravky jsou stabilizovány šetrnou konzervací s využitím přírodních látek, jako jsou fosfolipidy a kyselina mléčná a citrónová. S výjimkou pleťového mléka a masážního krému nejsou použity minerální oleje.

Kombinací zábalů s kozí syrovátkou a kosmetiky La Chévre SymbioNatura bylo dosaženo překvapivého zlepšení u psoriatiků. Pokožka se podstatně zklidnila a na místech zasažených lupenkou došlo k jejímu vyhlazení s lehce narůžovělou barvou. Test koupelové přísady a pleťového mléka La Chévre s těmito příznivými výsledky provedli lékaři ze Společnosti psoriatiků a atopiků ČR.

Kosmetiku La Chévre SymbioNatura dnes používají tisíce spokojených zákazníků. Tuto značku si také oblíbila známá televizní moderátorka a hlasatelka paní Eva Jurinová.


Články o zdraví
Doporučte nás
Potěšte své přátele.
Dejte jim o nás vědět


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen