Nákupní košík
0zboží v hodnotě
Zobrazit

Destilační přístroj AQUA 5

Destilační přístroj AQUA 5
de-aqua5Kód:
1-5 dnůDostupnost:
11 889  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
O produktu

Destilační přístroj AQUA 5

 

Destilační přístroje vyrábějí vysoce čistou vodu nejstarší a nejúčelnější metodou úpravy vody - pomocí parní destilace.
Po zapnutí destilačního přístroje se upravovaná voda zahřívá a začnou se vypařovat a unikat z ní nejprve lehké těkavé plyny, které mají nižší bod varu než voda. Voda se dále zahřívá až na bod varu. Při teplotě 100 0C se zničí bakterie, viry a ostatní mikroorganizmy.
Voda se varem odpařuje a zanechá všechny chemikálie, soli a ostatní nečistoty ve varné nádobě. Kondenzátor odpařenou vodu chladí a promění ji v destilovanou vodu.
Takto vyčištěná voda projde nakonec při posledním čištění přes uhlíkový filtr, kde se beze zbytku odstraní případné zbytkové nečistoty.

Nemusíte kupovat žádnou drahou čistou vodu a ušetříte si námahu s nošením těžkých lahví. Přitom Vás bude stát výroba čisté vody destilačním přístrojem zlomek ceny vody koupené.

Destilační přístroj Aqua 5 produkuje čistou čerstvou vodu, která je ideální k použití nejen v domácnosti nebo v kanceláři, ale i ve zdravotnictví, farmacii, chemii či v laboratořích.

Například Vaše napařovací žehličky budou mít delší životnost, jelikož se v nich nebudou tvořit minerální usazeniny.

V domácnosti můžete destilovanou vodu použít pro zalévání pokojových rostlin, čištění kontaktních čoček, ve fotolaboratoři...

Hodí se výborně k plnění baterií a k čistění oken.

obsah nádoby: 3 l
- doba filtrace:  cca 5 hodin
- maximální kapacita: 15 litrů/den
- pokud je nádoba s předestilovanou vodou vyjmuta během destilace, dojde k okamžitému přerušení provozu
- filtry mají životnost cca 2 - 3 měsíce

Barva: bílá
Výkon: 470 W 
Hmotnost: 5 kg
Rozměry: 390 x 330 x 266 mm
Záruční doba: 24 měsíců


Upozorňujeme, že někteří úředníci jsou přesvědčeni, že pití destilované vody škodí lidskému zdraví kvůli nízkému obsahu minerálů. Ze stejného důvodu není přístroj schválen hlavním hygienikem ČR pro výrobu pitné vody, a proto jej nabízíme pouze pro výrobu destilované vody pro technické účely.

Nicméně pro Vaši informaci uvádíme, že tento přístroj se pro výrobu pitné vody používá např. v Japonsku, USA, Kanadě, Německu, Belgii a i v dalších zemích Evropské unie. Rozbory vody, které byly provedeny v akreditovaných laboratořích, potvrzují, že voda vyrobená přístrojem Aqua 5 vysoce překračuje kvalitu pitné vody.

Podle našeho názoru je pro zvýšení příjmu minerálních látek důležité nikoliv pití mineralizované vody, ale dostatečná konzumace ovoce a zeleniny, nejlépe ve formě čerstvě vylisovaných šťáv. Z mnoha potravinových doplňků, které se v současné době prodávají na našem trhu, lze doporučit ty, které obsahují koloidní formu minerálů, např. Fytominerál české firmy Energy.Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...
DobírkaPředem na bankovní účet

Kontakt
AmiNet s.r.o.
Blatnice p. Sv. Antonínkem 119
696 71

IČ: 60708221  |  DIČ: CZ60708221
Tel.: 605 271 393
ICQ: 290-342-068
E-mail: info@PrirodniLeciva.cz
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

Internetový obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
JavaScript musí být povolen